O nás

Holdingová společnost AMPM, a.s. vznikla v roce 2014. Jejím primárním cílem je zastřešit komplexní fungování v oblasti obchodování s drahými kovy.

Skupina AMPM vlastní v současné době dvě dceřiné společnosti (AOP.cz a PM Trading), které působí v oblastech obchodování s drahými kovy, zpracování drahých kovů, výkupu drahých kovů, rafinerie zlata a výroby. Kromě výroby a prodeje drahých kovů patří k aktivitám skupiny AMPM i oblast speciálních služeb individuálního bezpečnostního řešení.

Holdingová struktura vznikla s cílem diverzifikace činnosti uvnitř seskupení a využití synergického efektu jednotlivých společností.

DCEŘINÉ SPOLEČNOSTI:
AOP.cz, s.r.o.
PM Trading, s.r.o.

Důležitou roli v našich obchodních aktivitách hraje trvalé vyhledávání příležitostí na trhu s cílem neustálého zdokonalování procesů. Vyvíjíme vlastní řešení vycházející z inspirací a zkušeností našich zaměstnanců.

Dokážeme vytvářet hodnoty a optimalizovat procesy tak, abychom poskytovali spolehlivé a včasné služby našim zákazníkům, jimž se snažíme vyjít maximálně vstříc. Zákazníci si skupinu AMPM volí především díky kvalitě, nasazení a také díky jednoduchosti obchodu.

Cílem je spojení finanční stability se strategií udržitelného rozvoje růstu jednotlivých dceřiných společností.

Zakladatelem a majoritním akcionářem společnosti AMPM, a.s. je Ing. Petr Maur, jenž zároveň zastává pozici předsedy představenstva společnosti.

Naším cílem je neustále vyhledávat a nacházet obchodní příležitosti a samozřejmě též dosahovat vysoké návratnosti investic díky odpovědnému a profesionálnímu přístupu k realizaci jednotlivých projektů.

Integrovaná politika - PDF (267 kB).